Raha24

Raha24

100 € - 5 000 €

Vaata Lähemalt

Tähelepanekud


Laenuandja Informatsioon

Laenupakkuja Raha24 on suure tõenäosusega Eestis igaühele tuttav firmanimi. Tegemist on 2006. aastal loodud firmaga, mille omanikuks on BB Finance OÜ. Raha24 pakub oma kasutajatele väikelaene kuni 5000 € väärtuses, kusjuures tagasimakseperiood on kuni 60 kuud.


Ettevõtte nimi BB Finance OÜ
Veebileht https://raha24.ee/
Telefon 66 20 502
E-posti Aadress

[email protected]

Aadress Pronksi 19, Tallinn 10124

Konto avamine Raha24 veebikeskkonnas on täiesti tasuta ning puudub ka kuumakse. Kasutaja peab maksma hakkama alles pärast laenu võtmist. Muidugi tuleb arvestada sellega, et laenuvõtja peab olema vähemalt 18-aastane ning kas Eesti Vabariigi kodanik või alaliselt elama Eesti Vabariigis. Esmakliendina tuleb läbida kõigil ka isikutuvastamine, mida saab teha ID-kaardiga või Mobiil-ID-ga.

Raha24 hiilgab oma väga madala intressi poolest, mis jääb esmalaenu puhul alla 10%. Sedasi reklaamivad nad end kui hetkel üks Eesti kõige soodsamaid väikelaene pakkuv firma. Samuti toimub krediiditaotluse ülevaatamine ning laenusumma väljamaksmine üpris kiiresti, kahe tööpäeva jooksul. Kui taotlus on heaks kiidetud, on laenusaajal ka võimalus tellida kiirmakse, mille puhul makstakse laenusumma välja ühe tunni jooksul. Seda saab teha sõnumi teel, kuid tuleb meeles pidada, et sellele lisandub teenustasu ning teenus on saadaval vaid Raha24 lahtiolekuaegadel ehk E-R 8.15–20.45 ja L-P 10.15–17.45. Krediit väljastatakse laenusaaja isiklikule arvelduskontole.

Põhjused, miks valida just Raha24.ee

Potentsiaalsele laenusaajale on ilmselgelt kõige tähtsam leida endale kõige soodsam laenupakkuja. Keegi meist ju ei tahaks asjata maksta kõrgeid intresse. Nagu mainitud, reklaamib Raha24 end kui laenupakkuja, kelle kaudu saab tõenäoliselt kõige soodsamaid väikelaene Eestis. See väide kehtib, kui laenutaotleja võtab esmalaenu perioodiks alates 12 kuust. Kõige soodsam laenuintress Raha24s on alates 8,5% aastas, mis tundub võrreldes teiste laenupakkujatega tõesti soodsa protsendina. Nende konkurentideks on näiteks MonefitBigbank ja Tf bank.

Huvitav aspekt Raha24 juures on iga laenusaaja enda personaalne limiit. Limiidi määrab ettevõtte ning see on seotud inimese rahalise võimekusega. Laenutaotleja esitab firmale taotluse, kus sätestab soovitud laenusumma. Raha24 töötaja vaatab taotluse üle ning kas kinnitab selle heaks või lükkab tagasi. Samas võib ka krediidivõimelisuse hindamise tulemuse järgi firma pakkuda taotlejale märgitust erinevat limiiti. Selle limiidi ulatuses ongi laenusaajal võimalik endale väikelaen võtta. Oma krediidilimiidi ulatuses on kliendil võimalik võtta ka lisalaenu. Sel puhul arvestatakse kehtiva laenu põhiosa ning kasutatud aja eest intressid uude lepingusse.

Arvestades sellega, et elus võib juhtuda ükskõik mida, pakub Raha24 oma klientidele kaitset ootamatuteks olukordadeks. Laenusaaja saab taotleda endale laenupuhkust 1 kuni 6 kalendrikuuks. Tuleks aga tähele panna, et selle jaoks peavad olema täidetud järgnevad tingimused:

  1. Laenusaaja oli lepingu sõlmimise ajal Eesti Vabariigi rahvastikuregistris;
  2. Laenusaaja ei ole laenulepingut rikkunud ehk tal pole kehtivat võlgnevust;
  3. Laenusaaja ei ole rikkunud ühtegi teist Raha24ga sõlmitud kehtivat lepingut/kokkulepet;
  4. Laenulepingu sõlmimise ajal oli laenusaaja töötanud tasustatud töö-, teenistus- või juhatuse liikme lepingu alusel sama isiku juures täistööajaga vähemalt 4 järjestikust kalendrikuud;
  5. Laenusaaja oli lepingu sõlmimise ajal täielikult töövõimeline;
  6. Laenusaaja on kaotanud või kaotab töö, pikaajaliselt haigestunud või surnud.

Tingimusi on palju, mis kindlustavad selle, et maksepuhkust saavad kasutada tõesti need, kes muidu ei suudaks ots otsaga kokku tulla.  Siiski on alati hea teada, et raskuste korral on võimalus vähemalt üks kohustus ootele panna.

Üks suur pluss Raha24 puhul on see, et kõiki toiminguid on lihtne teha iseteeninduses ehk kasutajakeskkonnas. Ei tule pikalt oodata klienditeeninduse infoliinil; saata meile, millele vastuseid ei pruugi kiiresti tulla või minna kohale Raha24 kontorisse. Lihtsalt logi aga kasutajakeskkonda sisse ning tegele kiiresti muudatustega.

Korduma kippuvad küsimused

Kas maksetähtaega on võimalik pikendada?

Jah, selleks tuleb siseneda kasutajakeskkonda, kus saab valida, mitmeks päevaks soovitakse kohustuste tähtaega pikendada. Pikendamise puhul tuleb tasuda ka pikendusmakse ning kõik pikendamise päevaks tekkinud viivised tühistatakse.

Soovin enne tähtaega raha tagastada. Kas see on võimalik?

Jah, ka seda saab teha kasutajakeskkonnas. Valides menüüst “Minu kohustused” valiku “Ennetähtaegne tagastamine”, saab klient kiirelt näha tasumisele kuuluvat summat ning võlgnevuse tasuda kasutades erinevaid pangalinke.

Mis juhtub, kui mu maksed hilinevad?

Kui makse hilineb, siis teavitab Raha24 laenusaajad sellest kirjaliku meeldetuletusega. Esimesel korral on meeldetuletus tasuta, kuid järgnevatele meeldetuletustele kohaldatakse tasu. Kui laenusaaja on rahalise kohustuse täitmisega pikalt viivitanud ning kontakti pole võimalik saada, on Raha24-l õigus pöörduda inkassofirmade poole. Soovitame makseraskuste tekkimisel võtta kohe ühendust Raha24 krediidihalduse osakonnaga numbril 662 0502 või meili teel [email protected].